Firmy i Osoby z którymi współpracujemy

Zapraszamy do współpracy domy weselne, restauracje, hotele firmy organizujące eventy, konsultantów ślubnych jak również pozostałe firmy z branży ślubno-weselnej. Przy stałej współpracy możemy zaproponować Państwu korzystne rabaty na nasze czekoladowe fontanny. Jeśli chcesz dopełnnić ofertę swojej firmy o fontanny czekoladowe skontaktuj się z Nami telefonicznie 690 031 041 lub na kbak@op.pl. Zapraszamy również do umieszczenia naszego bannera lub linku na Waszej stronie, w zamian do dyspozycji Państwa jest nasza strona "Polecamy".

Kody linku tekstowego:
<a href="http://www.limuzyna4u.pl" title="Fontanny Czekoladowe">Fontanny Czekoladowe</a>
<a href="http://www.limuzyna4u.pl" title="Limuzyna do ślubu">Limuzyna do ślubu</a>

Kody linku graficznego:
skopiuj poniższy kod i wklej na swoją stronę lub pobierz banerek na dysk
<a href="http://www.limuzyna4u.pl/" target="_blanc" title="fontanna czekoladowa"><img src="http://www.limuzyna4u.pl/partner/fontanna.jpg" width="200" alt="fontanna czekoladowa"</a>
skopiuj poniższy kod i wklej na swoją stronę lub pobierz banerek na dysk
<a href="http://www.limuzyna4u.pl/" target="_blanc" title="limuzyna do ślubu"><img src="http://www.limuzyna4u.pl/partner/limuzyna.jpg" width="200" alt="limuzyna do ślubu"</a>
skopiuj poniższy kod i wklej na swoją stronę lub pobierz banerek na dysk
<a href="http://www.limuzyna4u.pl/" target="_blanc" title="limuzyny i fontanny czekoladowe"><img src="http://www.limuzyna4u.pl/partner/limuzyna_fontanna.jpg" width="270" alt="limuzyny i fontanny czekoladowe"</a>


Lista polecanych firm
Collectiv - obsługa imprez, oświetlenie, nagłośnienie, wynajem, dj. www.collectiv.pl
Fotografia Ślubna - Tomasz Banach
Zespół Kama-Band powstał jesienią 2006 r. w Dębicy, od tego czasu nieustannie występujemy na różnego rodzaju imprezach takich jak wesela, studniówki, imprezy firmowe i plenerowe, pięcioosobowy skład zapewnia optymalne możliwości wykonywania naszego bogatego repertuaru.
Jeżeli organizujesz wesele, bal, studniówkę lub inną imprezę okolicznościową i potrzebujesz kogoś, kto zapewni wspaniałą muzykę i dobrą zabawę dla wszystkich gości – skontaktuj się z nami !!!
Zespół wokalno-instrumentalny "BRASS" - muzyka na żywo, na imprezach zamkniętych i plenerowych oraz innych wymagających odpowiedniej oprawy.
Janusz Cisło
Kiełków k. Mielca
tel: 692 60 97 58
"Awedis band" - zespół składa się z pięciu osób, które połączyła jedna pasja - muzyka! Każdy z Nas ma za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne, które zdobywał w innych formacjach m.in. Ragtime, The Gremlins, Stuff, Master - www.awedisband.pl
Setki współnie zagranych imprez, szerokie instrumentarium+profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz wrodzone umiejętności i doświadczenie to idealna mieszanka dająca niepowtarzalną pełnię brzmienia i gwarantowany sukces każdej imprezy! www.zespolunited.pl
JABADU to nie tylko muzyka, ale również doskonała " ZaBaWa " i " HuMoR " oraz profesjonalizm. NASZ NAJWIĘKSZY ATUT?? ". GRAMY " wyłącznie " NA ŻYWO!!! ". ZAGRALIŚMY NA JEDNEJ SCENIE Z ZESPOŁAMI: ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, SIKLAWA, CHEMIA, DWIE KORONY. Posiadamy bardzo szeroki repertuar, który z pewnością " ZADOWOLI " każdego słuchacza!!
Zespół Muzyczny ANTARES – to dobre rozwiązanie na Państwa wesele i inne imprezy okolicznościowe (studniówka, bal sylwestrowy, bankiet, festyn). Oprócz muzyki dla wszystkich pokoleń i wszelkich gustów, oferujemy dobrą konferansjerkę oraz rozmaite zabawy prowadzone ze smakiem i w kulturalny sposób. Jako czteroosobowy zespół weselny występujemy od kilkunastu lat, głównie na obszarze Podkarpacia.
Zespół "Matis" powstał w 1998 roku , a jego założycielem był obecny basista i wokalista Czesław Bienias. Skład uzupełniają: Tomek ŒŚpiewak – gitara solowa, Radek Čonka – klawisze/saksofon i Tomek Sajda - perkusja. więcej na www.matisband.republika.pl
Jesteśmy pięcioosobowym zespołem , grającym muzykę tylko i wyłącznie „na żywo” , występujemy na wszelkiego rodzaju uroczystościach , weselach , imprezach okolicznościowych , plenerowych oraz eventach. www.zespolmetrum.eu
Fair Play - Zespół weselny z Krosna woj. podkarpackie - Witamy! Oferujemy ciekawy repertuar, ładnie gramy i wyglądamy ;) Gwarantujemy kompleksowe muzyczno-konferansjerskie i trzeźwe prowadzenie każdej imprezy, konkursy, przyzwoite zabawy, konkurencyjną cenę. Posiadamy profesjonalne instrumenty, nagłośnienie i efekty świetlno-dymne. Aktualny terminarz oraz bogate DEMO (mp3, video, foto) na naszej stronie www.fpkrosno.pl - Zapraszamy !
Naszym głównym celem jest udzielanie jak najlepszych usług za rozsądną cenę. Staramy się udoskonalać nasze usługi poprzez nieustanne wprowadzanie nowinek technicznych (miniaturowe bezobsługowe profesjonalne kamery montowane na samocgodach lub QUADROKOPTERZE). Zapraszamy na stronę www.nagrajmnie.pl.
Jesteśmy młodym zespołem z głowami pełnymi pomysłów ale również otwartymi na nowe wyzwania. Naszą podstawową zasadą jest zawsze wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny i pełna dyspozycyjność wobec klientów. Odwiedź Nas na www.intelli-m.pl.
Jesteśmy zespołem młodym, ale zarówno doświadczonym. Wszyscy nasi muzycy są zdolni, ambitni, mili, przystojni, playboyowi i przebojowi, no a przede wszystkim skromni!!! ;) Gwarantujemy doskonałą zabawę uświetnioną odpowiednimi kostiumami, bogaty repertuar, który zadowoli niemal każdego uczestnika imprezy oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na www.zespol-silver.pl.
Czekoladowa fontanna Tarnów
Copyright by 2012 Profesja - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zobacz piękne sale weselne oraz profesjonalne zespoły weselne które zabawią Twoich gości do białego rana.
Zobacz dział praca dębica być może znjdziesz coś dla siebie oraz inne ogłoszenia dębica na portalu lokalnym.